Komunikacja w Fabryce Przyszłości

Stopień trudności: podstawowy

Przemysłowy Internet Rzeczy, Inteligentna Fabryka, Przemysł 4.0, Czwarta Rewolucja Przemysłowa, Elastyczne Systemy Produkcyjne… to tylko niektóre z pojęć, które pojawiają się w dyskusji na temat zmian i tendencji w przemyśle. Czujesz się zdezorientowany nadmiernym żonglowaniem tymi definicjami bez odniesienia do rzeczywistości? Trafiłeś idealnie. Witamy w szkoleniu wprowadzającym do praktycznych zagadnień komunikacji w Fabryce Przyszłości. 

Opiekun merytoryczny szkolenia: Konrad Cop
Źródła ilustracji i materiałów wideo: Getty Images, Platforma Przemysłu Przyszłości

Obejrzyj filmy o szkoleniu:

Każde ze szkoleń ma określony poziom i tematykę. Informację o poziomie znajdziesz tuż obok tytułu szkolenia na jego stronie głównej. Strona katalogu szkoleń jest wyposażona w prosty filtr pozwalający przeszukać interesujące Cię szkolenia pod kątem tematyki, poziomu zaawansowania czy ścieżki rozwojowej (wkrótce).

W przypadku szkoleniowych materiałów wideo umieszczamy także transkrypcję tekstową tuż pod ekranem filmu. 

Jeśli wolisz wysłuchać szkolenia, w materiałach dodatkowych (zakładka Materiały dodatkowe i pomoc na stronie szkolenia) dostępny jest podcast zawierający całość treści. 

Każde szkolenie poza wprowadzającym jest zakończone testem, pozwalającym skontrolować poziom wiedzy użytkowania. Niektóre z testów mogą być niedostępne do momentu ukończenia wszystkich podstawowych lekcji składających się na szkolenie.

Zapraszamy do zgłaszania uwag merytorycznych i technicznych na adres: elearning@fppp.gov.pl

Niezapisany/a
Tylko dla zalogowanych

Moduł zawiera:

  • 7 zagadnień
  • 11 tematów
  • 5 quizy
Skip to content