Transformacja w obszarze modelu biznesowego: Cyfrowy model biznesowy

Wsparcie procesu transformacji cyfrowej

Rozpoczynasz transformację w zakresie cyfrowego modelu biznesowego, który polega na tworzeniu wartości na bazie technik cyfrowych. Celem tej transformacji jest wygenerowanie takiej propozycji wartości, za którą klienci są gotowi zapłacić, mocniej wiążąc się z marką lub przedsiębiorstwem. Poprzez implementację nowych, cyfrowych modeli biznesowych zmianie mogą ulec również relacje z rynkiem. Dotychczasowi konkurenci mogą stać się sojusznikami we wspólnym procesie tworzenia wartości. 

Można zaryzykować stwierdzenie, że pandemia COVID-19 spowodowała największą i najszybszą skalę zmian ludzkich zachowań w historii, pchając człowieka w objęcia cyfryzacji. Ta nowa rzeczywistość wymaga refleksji i dostosowania się także przedsiębiorców. 

Transformacja w zakresie cyfrowego modelu biznesowego pozwoli Ci zaplanować tworzenie nowej propozycji wartości. Dzięki tej transformacji z pełną świadomością zweryfikujesz, czy obecnie realizowany przez Ciebie model biznesowy jest rzeczywiście najlepszym „pomysłem na firmę”.  

Aby zwiększyć szanse powodzenia Swojej transformacji, podążaj za podpowiedziami w tym szkoleniu. Jeśli w prowadzeniu transformacji zamierzasz wykorzystać przygotowane przez nas narzędzia na Platformie Cyfrowej, wskazówki ze szkolenia będą bardzo pomocne w realizowaniu zadań wskazanych na naszej Platformie.

Otwarta rejestracja

Moduł zawiera:

  • 5 zagadnień
  • 27 tematów
Skip to content