Transformacja w obszarze produkcji: Inteligentna produkcja

Wsparcie procesu transformacji cyfrowej

Rozpoczynasz transformację w zakresie inteligentnych rozwiązań produkcyjnych. Ta kategoria pozwoli Ci zaplanować zmiany, które umożliwiają zastosowanie rozwiązań łączących inteligencję ludzi z możliwościami maszyn, poprawiając elastyczność procesów. Inteligentne rozwiązania produkcyjne wiążą się z takimi rozwiązaniami jak Internet Rzeczy (IoT) czy przetwarzanie w chmurze. 

Dostępność tych technik nie jest zarezerwowana jedynie dla największych i najbogatszych. Dziś wiele firm może pozwolić sobie na ich wprowadzanie, osiągając dzięki temu korzyści biznesowe. 

Celem tej transformacji jest optymalizacja posiadanych zasobów, poprawa wartości biznesowej i bezpieczeństwa oraz zmniejszenie ilości odpadów. Wszystko to przy jednoczesnym spełnieniu wymagań klientów w zakresie dostaw i jakości. Cele te mogą zostać osiągnięte dzięki najnowszym systemom zarządzania produkcją i zasobami, inteligentnym urządzeniom, komunikacji maszyna-maszyna oraz analizie danych pochodzących z linii produkcyjnych i obiektów. 

Aby zwiększyć szanse powodzenia swojej transformacji, podążaj za podpowiedziami w tym szkoleniu. Jeśli w prowadzeniu transformacji zamierzasz wykorzystać przygotowane przez nas narzędzia na Platformie Cyfrowej, wskazówki ze szkolenia będą bardzo pomocne w realizowaniu zadań wskazanych na naszej Platformie.

Otwarta rejestracja

Moduł zawiera:

  • 5 zagadnień
  • 27 tematów
Skip to content