Transformacja w obszarze produkcji: Zarządzanie produkcją i jej optymalizacja

Wsparcie procesu transformacji cyfrowej

Rozpoczynasz transformację w zakresie zarządzania i optymalizacji produkcji. Dzięki tej kategorii dowiesz się, jakie rozwiązania pozwalają na osiągnięcie większej wydajności produkcji przy wykorzystaniu tych samych (lub nawet mniejszych) zasobów. W ramach tej transformacji omówimy obszary takie jak planowanie i kontrola produkcji, doskonalenie procesów, konserwacja sprzętu czy łańcuchy logistyczne, które mogą zostać udoskonalone poprzez standaryzację. 

To właśnie standaryzacja jest kluczem do sukcesu zarządzania i optymalizacji produkcji. Standaryzacja powinna być obecna na każdym etapie prowadzenia zmian, zaczynając od etapu zapewnienia surowców i komponentów i kończąc na fakturowaniu i procesach marketingowo-księgowych. Procesy wspomagające, takie jak logistyka wewnętrzna czy dostępność i niezawodność parku maszynowego, mają także wpływ na efektywność produkcji. 

Aby zwiększyć szanse powodzenia swojej transformacji, podążaj za podpowiedziami w tym szkoleniu. Jeśli w prowadzeniu transformacji zamierzasz wykorzystać przygotowane przez nas narzędzia na Platformie Cyfrowej, wskazówki ze szkolenia będą bardzo pomocne w realizowaniu zadań wskazanych na naszej Platformie.

Otwarta rejestracja

Moduł zawiera:

  • 5 zagadnień
  • 27 tematów
Skip to content