Transkrypcja

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaki wpływ na Twoją firmę mogą mieć cyberataki? Usieciowienie maszyn i procesów przynosi firmom wiele wymiernych korzyści. Ale fakt ten generuje również niebezpieczeństwa, z których całkowite zatrzymanie produkcji może być jednym z najmniej dotkliwych.  

Właśnie dlatego to szkolenie poświęciliśmy cyberbezpieczeństwu systemów IoT, czyli systemów Internetu Rzeczy. Opowiemy Ci, jak firma stawiająca na przemysł przyszłości może sobie radzić z wyzwaniem zapewnienia cyberbezpieczeństwa.

Nasze szkolenie kierujemy zarówno do kadry zarządzającej jak i kadry inżynierskiej. Istotne jest bardzo by zarówno menedżerowie jak i technicy mieli pełną świadomość poruszanej problematyki oraz zależności i konieczności współpracy w zakresie cyber-bezpieczeństwa, niezależnie od wykonywanych zadań w ramach systemu.

Podczas szkolenia poznasz różne rodzaje zagrożeń i ataków. Dowiesz się jakie działania podjąć, by sobie z nimi poradzić. Poznasz metodę rekomendowaną dla zarządów firm na zaplanowanie wdrożenia środków bezpieczeństwa w trzech głównych obszarach: stworzenia polityki cyberbezpieczeństwa, przyjęcia praktyk w ramach organizacji oraz zapewnieniu odpowiednich rozwiązań.

Niezapisany/a
Tylko dla zalogowanych

Moduł zawiera:

  • 5 zagadnień
  • 24 tematów
Skip to content