Transkrypcja

Choć większość osób wciąż kojarzy rozszerzona rzeczywistość z grami i rozrywką, przedsiębiorcy już dawno dostrzegli ogromny potencjał jaki tkwi w tej technologii. W naszym szkoleniu pokażemy, że przemysłowe systemy rozszerzonej rzeczywistości, czyli systemy XR, to również dynamicznie rozwijająca się dziedzina wspierająca biznes, a jej zastosowanie może wnieść wiele wartości w proces transformacji firmy w kierunku Przemysłu Przyszłości.

To szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli, członków zarządu i menedżerów odpowiedzialnych za strategię, produkcję, utrzymanie ruchu czy jakości, ale także nawet dla menedżerów HR.

Dzięki temu szkoleniu poznasz różne rodzaje rozszerzonej rzeczywistości i dowiesz się, jak można z nich skorzystać w przedsiębiorstwie Przemysłu 4.0. Pokażemy Ci, dlaczego warto zainteresować się technologiami XR, a także jak najlepiej je dobierać i implementować w firmie.

Zaprezentujemy Ci typowe funkcjonalności i obszary zastosowań XR. Uzyskasz praktyczne wskazówki związane z budowaniem infrastruktury, niezbędnej do wdrożenia rozszerzonej rzeczywistości w ramach Twojego przedsiębiorstwa.

Niezapisany/a
Tylko dla zalogowanych

Moduł zawiera:

  • 4 zagadnienia
  • 9 tematów
Skip to content