Transformacja Gospodarki w kierunku 4.0 (część 1)

To szkolenie jest pierwszym etapem hybrydowego cyklu szkoleniowego Transformacja Gospodarki w kierunku 4.0, który realizowany jest przez Platformę Przemysłu Przyszłości w wymiarze 30 godzin szkoleniowych.

Ukończenie tego modułu pozwoli Ci świadomie przystąpić do pozostałych e-szkoleń oraz webinariów, których program został przygotowany przez ekspertów naszej Fundacji.

Na początku sprawdzimy Twoją obecną wiedzę o przemyśle przyszłości. Jeśli quiz wstępny nie pójdzie po Twojej myśli – nic się nie przejmuj. To tylko potrzebna nam wszystkim rozgrzewka, a wyniki posłużą nam do personalizacji kolejnych webinariów i dostosowaniu ich do potrzeb edukacyjnych grupy szkoleniowej, w której realizujesz cały cykl. Dlatego pamiętaj – naszym wspólnym celem jest pozytywne zdanie testu końcowego, a nie quizu wstępnego.

Oprócz quizu, w ramach tego szkolenia przedstawimy Ci program całego cyklu, a następnie zapoznamy Cię z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z przemysłem przyszłości. Opowiemy Ci też, czym jest transformacja cyfrowa. Aby ukończyć to szkolenie, będziesz potrzebował około 120 min. Znajdź spokojne miejsce i wspólnie z nami odpowiedz sobie na pytanie: czym tak naprawdę jest przemysł 4.0.

Pamiętaj o oznaczaniu jako ukończone treści, z którą się już zapoznałeś (przycisk u dołu każdego z tematów). Pozwoli Ci to przejść do kolejnych lekcji. 

+28 Zapisany/a
Nie zapisany/a
To szkolenie jest obecnie zamknięte

Moduł Obejmuje

  • Lekcje: 5
  • Tematy: 16
  • Quizy: 1
Skip to content